آشنایی با پمپ آب فشار قوی خانگی

آشنایی با پمپ آب فشار قوی خانگیReviewed by Wordmsd on Apr 30Rating:

هنگامی که در یک مخزن، آب باران را ذخیره کرده اید و یا احساس می کنید سیستم گردش آب شما، دارای فشار کافی نمی باشد، پمپ های فشار قوی خانگی می توانند مشکل شما را حل کنند. این نوع پمپ ها، زمانی که شیر آب باز می شود از طریق یک سوئیچ فشار اتوماتیک، شروع به پمپاژ آب می کنند.

پمپ های DC، معمولا 1 یا 2 شیر آب را تامین می کنند و ممکن است نسبت به فشار آب منطقه ای که شما ساکن هستید، کوچک باشند. همچنین پمپ های DC اگر به طور مداوم استفاده شوند، نیاز به تعویض دیافراگم دارند بنابراین، توصیه ما به شما خرید پمپ های خانگی 240 ولت می باشد.

بوستر پمپ تقویت کننده فشار گراندفوس CM

یوستر پمپ های سری CM، پمپ های تقویت کننده سانتریفیوژ افقی هستند که برای کاربردهای خانگی و صنعتی طراحی شده اند، این پمپ ها یکی از کم صداترین و قابل اطمینان ترین پمپ های فشار قوی در بازار هستند. جنس همه قطعات آن از استیل ضد زنگ 304 بوده و ساخت آن مطابق با استاندارد های استرالیا و نیوزلند می باشند، این نوع از بوستر پمپ آب حتی با خاموش کردن ژنراتور نیز به کار خود ادامه می دهند.

جریان آب بوستر پمپ آب فشار قوی گراندفوس

یکی از ویژگی های بوستر پمپ های CM، مدیریت فشار متراکم است. برنامه ی PM ویژه برای پمپ های ذخیره آب داخلی و خانگی طراحی شده است، همچنین PM با تغییر در جریان، برای بهینه سازی گردش آب و تضمین حداکثر محافظت از پمپ ارائه می شود.

بسیاری از خانه ها و ویلاها مخزن آب دارند که در کف مخزن خروجی آب قرار دارد، و از این طریق آب به 

راحتی خارج شود، مگر در مواقعی که فشار آب کم باشد و برای گردش آن به قدرت بیشتری نیاز باشد، که در این مواقع از یک پمپ خود مکش استفاده می کنیم. اگر نیاز به فشار بیشتری برای آب دارید (برای ارتفاع بیشتر) توصیه ما به شما خرید بوستر پمپ CM است که می تواند از ارتفاع 3 تا 47 متر را پوشش دهد.

پمپ های CMB قادر به پمپاژ آب تا 4000 لیتر در ساعت می باشند و قدرت پاسخگویی به یک ساختمان 4 طبقه به خوبی را دارا هستند.

اگر شما نیاز به جریان آب قوی در یک ساختمان یک طبقه دارید، پیشنهاد ما به شما پمپ آب CMB است. (مصرف برق این پمپ فشار قوی، تنها 500 وات است)

در پایان یادآور می شود، بهترین انتخاب جهت تامین فشار آب ویلا، استفاده از پمپ آب فشار قوی، مدل جتی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *