آشنایی با پمپ آب فشار قوی خانگی

آشنایی با پمپ آب فشار قوی خانگیReviewed by Wordmsd on Feb 21Rating:

هنگامی که در یک مخزن آب باران را ذخیره کرده اید یا برای یک سیستم گردش آب فشار کافی وجود ندارد پمپ های فشار قوی خانگی مورد نیاز هستند. این نوع از پمپ ها، زمانی که شیر آب باز میشود از طریق یک سوئیچ فشار اتوماتیک، شروع به پمپاژ آب میکنند.

پمپ های DC، معمولا 1 یا 2 شیر آب را تامین می کنند و ممکن است نسبت به فشار آب منطقه ای که شما ساکن هستید، کوچک باشند. همچنین پمپ های DC اگر به طور مداوم استفاده شوند، نیاز به جایگزینی دیافراگم دارند بنابراین، توصیه ما به شما خرید پمپ های خانگی 240 ولت میباشد.

بوستر پمپ تقویت کننده فشار گراندفوس CM

یوستر پمپ های سری CM، پمپ تقویت کننده سانتریفیوژ افقی هستند که برای کاربردهای خانگی و صنعتی طراحی شده اند، این پمپ ها یکی از کم صدا ترین و قابل اطمینان ترین پمپ های فشار قوی در بازار هستند. جنس همه قطعات آن از استیل ضد زنگ 304 بوده و ساخت آن مطابق با استاندارد های استرالیا و نیوزلند می باشند، این نوع از بوستر پمپ می توانند حتی با خاموش کردن ژنراتور، همچنان به کارشان ادامه دهند.

جریان آب بوستر پمپ آب فشار قوی گراندفوس

ویژگی و امکانات بوستر پمپ های CM، مدیریت فشار متراکم است. برنامه ی PM ویژه برای پمپ های ذخیره آب داخلی و خانگی طراحی شده است، همچنین PM با تغییر در جریان، برای بهینه سازی گردش آب و تضمین حداکثر محافظت از پمپ ارائه می شود.

بسیاری از خانه ها و ویلاها مخزن آب دارند که در کف مخزن خروجی آب قرار دارد، و از این طریق آب به راحتی خارج شود، مگر در مواقعی که فشار آب کم باشد و برای گردش آن به قدرت بیشتری نیاز باشد، که در این مواقع از یک پمپ خود مکش استفاده می کنیم. اگر نیاز به فشار بیشتری برای آب دارید ( برای ارتفاع بیشتر )  توصیه ما به شما خرید بوستر پمپ CM است که می تواند از ارتفاع 3 تا 47 متر را پوشش دهد.

پمپ های CMB تا 4000 لیتر در ساعت را پمپاژ میکنند و به اندازه ای قدرتمند هستند که یک ساختمان 4 طبقه به خوبی پاسخگو باشند.

اگر شما نیاز به جریان آب قوی در یک ساختمان یک طبقه دارید، به شما CMB  را پیشنهاد می کنیم ( مصرف برق این پمپ فشار قوی، تنها 500 وات است).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *