اتصالات فاضلابی پلی اتیلن

اتصالات فاضلابی پلی اتیلنReviewed by خدمات بازرگانی رحیمی نژاد on Jan 28Rating: 5.0اتصالات فاضلابی پلی اتیلن اتصالات جوشی پلی ران از ترموپلاستیک های بسیار شناخته شده می باشد، به لحاظ استحکام و دوام زیاد، سبکی وزن، قیمت ارزان، مقاومت در برابر حلال های شیمیایی نظیر اسید ها، بازها و همچنین بسیاری از ویژگی های مطلوب دیگر، در زمان بسیار کوتاهی جایگزین آلیاژهای فلزی شده بطوری که امروزه سیستم فاضلاب بسیاری از ساختمان ها در اکثر ممالک جهان به لوله و اتصالات پلی اتیلن مجهز است.

اتصالات فاضلابی جوشی پلی ران

اتصالات جوشی پلی ران از ترموپلاستیک های بسیار شناخته شده می باشد، به لحاظ استحکام و دوام زیاد، سبکی وزن، قیمت ارزان، مقاومت در برابر حلال های شیمیایی نظیر اسید ها، بازها و همچنین بسیاری از ویژگی های مطلوب دیگر، در زمان بسیار کوتاهی جایگزین آلیاژهای فلزی شده بطوری که امروزه سیستم فاضلاب بسیاری از ساختمان ها در اکثر ممالک جهان به لوله و اتصالات پلی اتیلن مجهز است. نصب و اجرای سیستم فاضلاب ساختمان ها هرگز با چنین سرعت، سهولت، ارزانی و اطمینانی میسر نبوده است. لوله و اتصالات فاضلابی پلی ران اتصال مطمئن ترین انتخاب برای شبکه فاضلاب منازل مسکونی، برج ها، بیمارستان ها، کارخانجات و آزمایشگاه ها. این اتصالات سایز های 50 تا 160 میلیمتر را پوشش می دهند از خصوصیات دیگر اتصالات جوشی پلی اتیلن می توان به کاهش هزینه، مقاومت در برابر حلال های شیمیایی نظیر اسیدها و بازها، سهولت در نصب و اجرا، صیقلی بودن کامل جداره داخلی و به حداقل رسیدن رسوب مواد و گرفتگی مجاری، سبکی وزن و ضمانت دائمی در برابر فرسودگی می توان اشاره کرد.

انواع اتصالات جوشی پلی ران:

اتصالات جوشی پلی ران در شکل ها و سایزهای مختلفی به منظور سهولت اتصال ساخته می شوند. علاوه بر شکل ظاهری و سایز متریال و گرید مختلفی از پلیمر پلی اتیلن به مقاومت فشاری و طول عمر متفاوت در ساخت اتصالات جوشی پلی ران استفاده می شود. اشکال مختلف آن عبارتند از انواع زانو، تبدیل، سه راهی، سیفون، سه راه دو طرفه و موفه. شایان ذکر است کلیه اتصالات جوشی پلی ران طبق استاندارد های معتبر جهانی و با طول عمر مناسب تولید و عرضه می گردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *