خرید قطعات صنعتی

خرید قطعات صنعتیReviewed by دیدبان on Apr 10Rating: 5.0خرید قطعات صنعتی خرید قطعات صنعتی خرید قطعات صنعتی را از بزرگترین مرکز پخش قطعات صنعتی تجربه نمایید. قطعات صنعتی این شرکت شامل انواع باک ، سایبان ، گلگیر و مخزنخرید قطعات صنعتی خرید قطعات صنعتی خرید قطعات صنعتی را از بزرگترین مرکز پخش قطعات صنعتی تجربه نمایید. قطعات صنعتی این شرکت شامل انواع باک ، سایبان ، گلگیر و مخزن

خرید قطعات صنعتی

خرید قطعات صنعتی

خرید قطعات صنعتی را از بزرگترین مرکز پخش قطعات صنعتی تجربه نمایید.

قطعات صنعتی این شرکت شامل انواع باک ، سایبان ، گلگیر و مخزن

تمامی محصولات از مواد مرغوب و با کیفیت تولید شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتوانید با ما تماس حاصل نمایید.

شماره تماس:

مدیر عامل رحیمی نژاد:٠٩١١۵٠٠۶٨٠١

مخازن پلی اتیلنی در ابعاد و اندازه های مختلف با خصوصیات متنوع قابل تولید هستند.

این مرکز با داشتن تکنولوژی تولید اسپیرال و استفاده از نرم افزارهای مهندسی موجود،توانایی تولید مخازن با ظرفیت ۱ تا ۵۰ متر مکعب را دارا بوده که این ظرفیت با توجه به درخواست مشتری قابل تغییر می باشد و ضمن در صورت اتصال مخازن به یکدیگر امکان ساخت مخازن صدها متر مکعبی نیز وجود دارد.

این مخازن با توجه به اینکه از مواد پلی اتیلنی ساخته شده اند از ۴۵+ تا ۵۰- درجه در بلند مدت قابلیت تحمل گرما و سرما را دارند و در مناطق کوهستانی بعلت دو جداره بودن مخزن و خاصیت عایق حرارتی پلی اتیلن،عملکرد این مخازن از دیگر مخازن شرایط بهتری رادارند.

به علت خاصیت مواد پلی اتیلن، نصب این مخازن در مناطقی که نزدیک به سواحل دریا میباشد و رطوبت یا آب دریا باعث خوردگی مخازن مدفون می شود، مخازن پلی اتیلن تنها گزینه برتر در این مناطق می با شند.

خرید قطعات صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *