خرید قطع های صنعتی

خرید قطع های صنعتیReviewed by دیدبان on Jun 14Rating: 5.0خرید قطع های صنعتی قطعات صنعتی این شرکت شامل گونه ها باک ، سایبان ، گلگیر و مخزن تمامی محصولات از مواد مرغوب و با کیفیت فرآوری شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره میتوانید با ما تماس حاصل نمایید.خرید قطع های صنعتی قطعات صنعتی این شرکت شامل گونه ها باک ، سایبان ، گلگیر و مخزن تمامی محصولات از مواد مرغوب و با کیفیت فرآوری شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره میتوانید با ما تماس حاصل نمایید.

خرید قطع های صنعتی

قطعات صنعتی این شرکت شامل گونه ها باک ، سایبان ، گلگیر و مخزن

تمامی محصولات از مواد مرغوب و با کیفیت فرآوری شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره میتوانید با ما تماس حاصل نمایید.

شماره تماس:

مدیر عامل رحیمی نژاد:٠٩١١۵٠٠۶٨٠١

مخازن پلی اتیلنی در ابعاد و اندازه های گوناگون با ویژگی ها گوناگون قابل تولید هستند.

این مرکز با داشتن فناوری تولید اسپیرال و استفاده از نرم افزارهای مهندسی موجود،توانایی تولید مخازن با ظرفیت ۱ تا ۵۰ متر مکعب را دارا بوده که این گنجایش با توجه به تقاضا مشتری قابل تغییر می باشد و ضمن در صورت پیوندیدن مخازن به یکدیگر امکان ساخت مخازن صدها متر مکعبی نیز هستی دارد.

این مخازن با پروا به اینکه از مواد پلی اتیلنی ساخته شده اند از ۴۵+ لغایت ۵۰- درجه در بلند مدت قابلیت بردباری حرارت و سرما را دارند و در مناطق کوهستانی بعلت دو جداره بودن انبار- انباشتگاه و ویژگی عایق حرارتی پلی اتیلن،عملکرد این مخازن از سایر مخازن شرایط بهتری رادارند.

به انگیزه خاصیت مواد پلی اتیلن، نصب این مخازن در مناطقی که تقریبا به سواحل دریا میباشد و نم یا آب دریا مایه خوردگی مخازن مدفون می شود، مخازن پلی اتیلن فقط گزینه برتر در این مناطق می با شند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *