شناخت و کاربرد لوله پلی اتیلن آتش نشانی

شناخت و کاربرد لوله پلی اتیلن آتش نشانیReviewed by خدمات بازرگانی رحیمی نژاد on Nov 30Rating: 5.0شناخت و کاربرد لوله پلی اتیلن آتش نشانی لوله پلی اتیلن آتشنشانی از مهمترين و پر مصرف ترين وسايل سیستم‌های آتش نشانی می باشد و يکي از واحدهاي مهم در تأسيسات صنعتي از جمله نيروگاهها واحد آب آتش نشاني است.

لوله پلی اتیلن آتشنشانی از مهمترين و پر مصرف ترين وسايل سیستم‌های آتش نشانی می باشد و يکي از واحدهاي مهم در تأسيسات صنعتي از جمله نيروگاهها واحد آب آتش نشاني است.

لوله‌های پلی اتیلن آتشنشانی مسائل و مشکلات عمده‌ای از قبیل خوردگی میکروبی , نداشتن استحکام در برابر زمین لرزه, سختی اجرا و … که در تمام سيستمهاي قدیمی آتشنشانی که به نحو ي با آب سر و کار دارند را برطرف نموده است و لوله‌های پلی اتیلن به انتخاب اول برای اجرای سیستم‌های آتشنشانی بدل شده است.

لوله و اتصالات سیستم آتش نشانی با توجه به حساسیت بالای ایمنی باید دارای مشخصات منحصر بفردی باشد که این سیستم‌ها را همیشه آماده بکار نگه دارد که در زمان ایجاد حادثه بتواند جلوی فاجعه‌هاي بزرگ را بگیرد.

لوله و اتصالات مناسب برای سیستم‌های آتشنشانی جهت نصب در خاک باید بر حسب خورندگی و مواید فرساینده در خاک انتخاب شوند و فشار آب را نیز تحمل نمایند که لوله‌های آتشنشانی پلی اتیلن با تحمل فشار‌های بالای کاری از 4 تا 25 بار ،ضدخوردگی بودن لوله و اتصالات ،عدم رسوب گذاری و مقاومت بالا در برابر دامنه‌ی زیادی از اسیدها و مواد شیمیایی ,لوله و اتصالات پلی اتیلن با کیفیت را به عنوان بهترین انتخاب مجریان و کارفرمایان در طول سال‌های گذشته مطرح نموده است.

با استفاده از لوله و اتصالات استاندارد و مخصوص آتشنشانی میتوان در زمانهای بحرانی و لحظاتی که نیاز است از این دست خسارات جبران ناپذیر جلوگیری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *