شناخت پمپ آب کوچک و کاربردش

شناخت پمپ آب کوچک و کاربردشReviewed by خدمات بازرگانی رحیمی نژاد on Jan 20Rating: 5.0شناخت پمپ آب کوچک و کاربردش منظور از پمپ آب کوچک ، آن دسته از پمپ های خانگی هستند که از نظر ابعاد در سایز های کوچک تر بوده و همچنین توان بالایی ندارند.

منظور از پمپ آب کوچک ، آن دسته از پمپ های خانگی هستند که از نظر ابعاد در سایز های کوچک تر بوده و همچنین توان بالایی ندارند. البته پمپ هایی در ابعاد بسیار کوچکتر که نه به منظور پمپاژ آب خانه بلکه در ابزارآلات و وسایل ( مانند یخچال ، ماشین لباس شویی و … ) مورد استفاده قرار می گیرند نیز در این دسته جای می گیرند .

این دسته پمپ ها از نظر ابعاد ظاهری ، دارای ابعاد کوچک تری هستند همچنین وزن کم تری را دارا می باشند. علاوه بر این توان این پمپ ها غالبا” از 1 اسب نیز بالا تر نمی روند. عملکرد همه پمپ ها با استفاده از برق می باشد و در صورت قطعی برق پمپاژ آب نیز متوقف می شود. همچنین باید این موضوع را مد نظر داشته باشید که این پمپ ها مکش نداشته و باید حتما” فشار حداقل آب هنگام ورودی به آن وجود داشته باشد لذا در صورتی که آب عملا” به واحد شما نمی رسد و قطع است نمی توان از پمپ آب کوچک استفاده کرد و باید به جای آن از انواع سانتریفیوژی در پایین ساختمان ( ورودی آب شهری یا منبع آب ) استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *