ظروف پلی اتیلن

ظروف پلی اتیلنReviewed by مهرناز حسینی on Aug 19Rating: 5.0ظروف پلی اتیلنپلی‌اتیلن کاربرد فراوانی در تولید انواع لوازم پلاستیکی مورد استفاده در آشپزخانه و صنایع غذایی دارد که این ظروف تحت عنوانظروف پلی اتیلن یا بطری پلی اتیلن خوانده می شوند.

پلی‌اتیلن کاربرد فراوانی در تولید انواع لوازم پلاستیکی مورد استفاده در آشپزخانه و صنایع غذایی دارد که این ظروف تحت عنوانظروف پلی اتیلن یا بطری پلی اتیلن خوانده می شوند.
از پلی اتیلن در تولید ظروف پلاستیکی سبک و همچنین کیسه‌های پلاستیکی استفاده می‌شود. از دیگر کاربدهای آن میتوان تولید ظروف شیر و مایعات و انواع وسایل پلاستیکی آشپزخانه کار کرد. در تولید لوله‌های پلاستیکی و اتصالات لوله‌کشی نیز از آن استفاده می شود .
بدلیل بالا بودن میزان انعطاف‌پذیری در تهیه انواع
ظروف پلی اتیلن (بطری پلی اتیلن) یا ظروف پلاستیکی و یا لوله های پلاستیکی منعطف فعلی اخیراً پژوهش‌های فراوانی در تولید پلی اتیلن‌هایی با زنجیر بلند و دارای شاخه‌های کوتاه انجام شده است. این پلی اتیلن‌ها در اصل HDPE با تعدادی شاخه‌های جانبی هستند.

ازجمله انواع آن عبارت است از:

  • ظروف پلی اتیلن (بطری پلی اتیلن) بادی PVC
  • ظروف پلی اتیلن (بطری پلی اتیلن) یا ظروف پلی اتیلن بادی PP
  • ظروف پلی اتیلن (بطری پلی اتیلن) یا ظروف پلی اتیلن بادی PE

طبقه‌بندی پلی اتیلن‌ها بر اساس چگالی آنها صورت می‌گیرد که در چگالی پلی اتیلن اندازه زنجیر پلیمری و نوع و تعداد شاخه‌های موجود در زنجیر دخالت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *