فروش انواع پمپ آب خانگی با قیمت ارزان

فروش انواع پمپ آب خانگی با قیمت ارزانReviewed by مهرناز حسینی on Aug 15Rating: 5.0فروش انواع پمپ آب خانگی با قیمت ارزاناستفاده از پمپ آب خانگی با افزایش جمعیت شهرها و رونق ساخت مجتمع‌ها و برج‌های مسکونی برای تامین آب مورد نیاز تمامی واحدها به‌خصوص واحدهای مستقر در طبقات بالاتر، امری اجتناب ناپذیر گردیده

پمپ آب خانگی

به پمپ‌هایی گفته می‌شود که صرفا برای مصارف خانگی و تقویت فشار آب خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از پمپ آب خانگی با افزایش جمعیت شهرها و رونق ساخت مجتمع‌ها و برج‌های مسکونی برای تامین آب مورد نیاز تمامی واحدها به‌خصوص واحدهای مستقر در طبقات بالاتر، امری اجتناب ناپذیر گردیده، لذا برای تامین فشار و آب مصرفی از انواع پمپ سانتریفیوژ تک پروانه، پمپ سانتریفیوژ دو پروانه و پمپ سانتریفیوژ چند پروانه و همچنین انواع بوستر پمپ‌های دو و چند پمپه استفاده می‌شود.

این انتخاب بستگی به نوع آپارتمان یا خانه دارد که تعداد طبقه هر ساختمان، تعداد واحدهای هر ساختمان و متراژ خانه چقدر باشد.

در اکثر کلان شهرهای بزرگ به دلیل حجم انبوه ساخت و ساز و همچنین کاهش فشار آب در اکثر ساختمان‌ها نیاز به پمپ خانگی جهت تامین فشار است. این پمپ‌ها با توجه به تعداد طبقات ساختمان و تعداد واحد هر طبقه انتخاب می‌شوند.

راهنمای انتخاب پمپ آب خانگی

همانطور که گفته شد عوامل زیادی در انتخاب پمپ آب خانگی موثر است که در جدول زیر نحوه انتخاب پمپ مناسب برای ساختمان شما آمده‌است.توجه داشته باشید برای انتخاب دقیق‌تر با کارشناسان فروش آبا دیزل تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است که انتخاب صحیح پمپ آب خانگی جهت تقویت فشار آب افت آن را برطرف می‌کند.نمایش محتویات 102550100جستجو:

در ردیفتعداد طبقاتتعداد واحد های هر طبقهپمپ مناسب ساختمان شما
۱۱۱نیم اسب – PM45
۲۲۱یک و نیم اسب – CB160
۳۲۲یک و نیم اسب – CB160
۴۲۳یک و نیم اسب – CB160
۵۲۴یک و نیم اسب – CB160
۶۳۱یک و نیم اسب – CB160
۷۳۲یک و نیم اسب – CB160
۸۳۳یک و نیم اسب – CB160
۹۳۴یک و نیم اسب – CB160
۱۰۳۵یک و نیم اسب – CB160
۱۱۴۱یک اسب – CAM100
۱۲۴۲یک و نیم اسب – CB160
۱۳۴۳یک و نیم اسب – CB160
۱۴۴۴دو اسب – CB210
۱۵۴۵بوستر پمپ
۱۶۵۱یک و نیم اسب – CB160
۱۷۵۲یک و نیم اسب – CB160
۱۸۵۳یک و نیم اسب – CB160
۱۹۵۴بوستر پمپ
۲۰۵۵بوستر پمپ
۲۱۶۱یک و نیم اسب – CB160
۲۲۶۲دو اسب – CB210
۲۳۶۳دو اسب – CB210
۲۴۷۱یک و نیم اسب – CB160
۲۵۷۲دو اسب – CB210
۲۶۷۳دو اسب – CB210
۲۷۸۱یک و نیم اسب – CB160
۲۸۸۲دو اسب – CB210
۲۹۸۳بوستر پمپ
۳۰۹۱یک و نیم اسب – CB160
۳۱۱۰۱دو اسب – CB210

پمپ آب خانگی و ویژگی های آن

در بعضی از ساختمان‌ها به دلیل بالا بودن تعداد واحد و حجم بالای مصرف آب از بوسترپمپ استفاده می‌شود.بوستر پمپ متشکل از چند پمپ در کنار هم است که با توجه به متغیر بودن مصرف ساختمان و همچنین فشار مورد نیاز پمپ‌ها کار می‌کنند. بوستر پمپ مزایایی دارد که ازجمله آن‌ها می‌توان به هزینه پایین نگهداری و مصرف کمتر و راندمان بالاتر اشاره کرد.

پمپ آب خانگی به دو صورت با مخزن تحت فشار و ست کنترل نصب می‌شود.
در نوع نصب با مخزن تحت فشار، پمپ آب خانگی به دلیل استفاده از مخزن تحت فشار (انبساط)، تعداد دفعات روشن و خاموش شدن پمپ پایین آمده، در واقع با توجه به فشار کاذب ایجاد شده توسط منبع تحت فشار، انتقال فشار به  لوله کشی ساختمان، جالوگیری از استارت پمپ جهت مصارف ناچیز می‌شود. از مزایای این نوع راه‌اندازی افزایش طول عمر پمپ وکاهش مصرف برق است.
در راه‌اندازی پمپ خانگی با ست کنترل اساس کار به این صورت است که با باز شدن یک شیر، ست کنترل، کمبود فشار بعد از پمپ را حس می‌کند و فرمان استارت پمپ را می‌دهد و همچنین با بستن شیر، ست کنترل ازدیاد فشار را حس می‌کند و فرمان قطع پمپ را می‌دهد. این نوع راه اندازی نسبت به راه اندازی با مخزن انبساط هزینه کمتری دارد ولی با توجه به تعداد بالای دفعات، قطع و وصل پمپ هزینه نگهداری بالایی دارند، لذا در جاهایی که مصرف کننده بالاست استفاده از این نوع راه‌اندازی توصیه نمی‌شود. باید توجه داشت که هر چه حجم مخزن تحت فشار بالاتر انتخاب شود بهتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *