فیتینگ برنجی

فیتینگ برنجیReviewed by مهرناز حسینی on Oct 6Rating: 5.0فیتینگ برنجیشرکت بازرگانی ایران آب تولید کننده فیتینگ برنجی , فیتینگ پلی اتیلن , کانکشن ارتالون و فیتینگ های پلی اتیلن اتصال برنجی,فیتینگ برنجی,اتصال پلی اتیلن و...

شرکت بازرگانی ایران آب تولید کننده فیتینگ برنجی , فیتینگ پلی اتیلن , کانکشن ارتالون و فیتینگ های پلی اتیلن اتصال برنجی,فیتینگ برنجی,اتصال پلی اتیلن,فیتینگ پلی اتیلن,رابط تانک,رابط برنجی,بوشن,مغزی,اتصال تانک,اتصال مخزن,اتصال بشکه, بوشن برنجی تانک

تولید انواع اتصال برنجی فیتینگ پلی اتیلن و ارتالون و کامپوزیت تحت نظارت واحد کنترول کیفیت شرکت پلی اتیلن ایران آب و در ابتدا جهت نصب بر روی مخازن تولید شده در پلی اتیلن ایران آب و تغذیه لوازم جانبی با کیفیت یرای تولیدات آن شرکت در نمایندگی ها و عاملین فروش پلی اتیلن ایران آب میباشد که با توجه به نیاز بازار به اتصالات یا فیتینگ با کیفیت با همراهی همکارانمان در واحد فروش شرکت پلی اتیلن ایران آب بر آن شدیم که مازاد تولید را وارد بازار نموده بلکه بتوانیم در جهت بهبود کیفیت انواع اتصالات و رضایتمندی هموطنان عزیز گامی هرچند کوچک برداشته باشیم و البته نگاه درآمدزایی همیشه و در همه حال در وحله دوم و آخر و پس از رضایتمندی هموطنان و کمک به چرخش سریعتر چرخ های صنعت کشور عزیزمان در واحد های مختلف پلی اتیلن ایران آب بعنوان یک باور قلبی پذیرفته شده و از اصلی ترین نکات منشور اخلاقی/سازمانی در شرکت پلی اتیلن ایران آب میباشد.

مصرف کننده عزیز, لطفا قبل از انتخاب اتصال / فیتینگ مورد نظرتان حتما مطالب ذیل را مطالعه نمایید , باشد که محصول کاربردی تر را انتخاب نمایید.

قطر داخلی انواع اتصال برنجی فیتینگ پلی اتیلن /  فیتینگ ارتالون و کامپوزیت رایج مخازن پلی اتیلن با کاربری خانگی معمولا  ۱/۲ و ۳/۴ و ۱ اینچ می باشد. در کاربری های صنعتی و کشاورزی و شیلاتی قطرهای بزرگتر کاربرد بیشتری دارند که مطابق سفارش مشتری قابل نصب میباشند.

نکته مهم : لازم به ذکر است برای نگهداری مواد شیمیایی با خواص خورندگی الزاما می بایست از انواع اتصال پلی اتیلن استفاده نمود لذا خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب صحیح محصول مورد نظرتان با همکارانمان در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

انواع اتصالات ارائه شده توسط این واحد تولیدی تحت نظارت واحد کنترول کیفیت و واحد فروش شرکت پلی اتیلن ایران آب و با بهترین کیفیت از نظر وزن و همچنین ابزار تراش مدرن و به روز صورت میپذیرد که محصول نهایی را محصولی قابل اعتنا و در خور شأن هموطنان عزیزمان می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *