لوازم جانبی پمپ آب

لوازم جانبی پمپ آبReviewed by Wordmsd on May 15Rating:

لوازم جانبی پمپ­های سانتریفیوژ
در اینجا انواع لوازم جانبی پمپ های سانتریفیوژ آب مانند فلنج، کنترل پمپ فشار، مخازن آب تحت فشار، کنترل جریان، سوئیچ فشار، فشار سنج، سوئیچ های خلاء، فیلتر ها و متر آب را معرفی خواهیم کرد:

شناورهای مکانیکی
شناور بخشی از یک کنترل کننده است که روی یک مایع شناور است و کنترل کننده را با یک فرایند مکانیکی راه اندازی میکند. هنگامی که سطح مایع بالاتر (یا پایین تر) از مقدار از پیش تعیین شده باشد، کنترل کننده یک سیگنال ارسال می کند. شناور می تواند به صورت مکانیکی باشد، با بستن سوزن شناور، اطمینان حاصل می شود که سطح مایع در سطح مورد نظر باقی می ماند.

پمپ و کنترل فشار
پمپ و کنترل فشار” اطمینان از اینکه پمپ به صورت خودکار روشن و خاموش می شود.

کنترل جریان و توقف آبی
کنترل جریان تنظیم جریان یک مایع است. حفاظت از کارکرد خشک ، خاموش کردن موتور به صورت اتوماتیک است (نشت خط مکش، خشکی منابع آب)

مخازن آب تحت فشار و لوازم جانبی 
مخازن آب تحت فشار مخازن آب و هوا هستند که برای سیستم های تامین آب ساختمان مورد نیاز است. آنها برای تضمین فشار مطلوب آب در شبکه تامین آب مورد استفاده قرار می گیرند و تضمین خوبی برای ذخیره آب هستند. مخازن آب تحت فشار یکی از دستگاه های اساسی در ایستگاه های آب تحت فشار و سیستم های تصفیه آب است.

سوئیچ فشار و فشار سنج
سویچ فشار سویچی هست که ب فشار کار می کند. کار سوییچ فشار این است که در یک فشار معین، برق را روشن یا خاموش کند. این فشارممکن فشار هوا، گاز یا فشار یک مایع باشد. هنگامی که فشار افزایش یابد به به حد آستانه میرسد، تماس تغییر می کند (سوییچ می­شود). همینطور هنگامی که این فشار کاهش یابد، تماس مجددا برقرار می شود. فشار سنج ابزاری برای اندازه گیری فشار است.

سوئیچ خلاء
این سوئیچ یک سیگنال الکتریکی یا سیگنال پنوماتیک ارسال می کند که ناشی از تغییر شکل پوسته به علت فشار (کار) متوسط است. میتواند با سوئیچ فشار استاندارد یا سوئیچ فشار دیفرانسیل و دریچه های ایمنی عرضه شود.

فیلترها
فیلتر آب، ناخالصی های موجود در آب را با استفاده از مانع فیزیکی، شیمیایی یا فرایند بیولوژیکی حذف می کند. فیلترهای آب، در مقیاس مختلف بر اساس  کاربرد، آب را تصفیه می کنند (مانند آب آشامیدنی، آکواریوم، استخر و آبیاری).  فیلترهای آب از طریق غربال، جذب، کربن فعال، اسمز معکوس، مبادله یون و سایر فرایندها عمل می کنند. همچنین فیلترهای آب می توانند ذرات میکروسکوپی را نیز حذف کنند.

سیستم اندازه گیری آب (متر آب) و سوپاپ ها

سیستم اندازه گیری آب(متر آب) در واقع نوع خاصی از جریان سنج است. این ابزار اندازه گیری مقدار آب مورد استفاده در یک ساختمان را اندازه گیری می کند. این متر بین لوله تامین آب شرکت و خطوط لوله ساختمان قرار دارد.

فلنج و لرزش گیر 
فلنج لبه صاف در انتهای لوله است. دو لوله را می توان با فلنج با استفاده از پیچ و مهره با یکدیگر متصل کرد. برای این منظور، فلنج با سوراخ مهیا می شود. هنگامی که لوله ها تحت فشار قرار گیرند، لرزش گیر، صدا را از بین می برد.

کنترل حجم هوا:کنترل حجم هوا مدل  AV 42T، AV80T، AV100، AV120؛ بدنه زینک دایکست؛ دیافراگم Buna N و درزگیر الاستومری، فنر و روزنه برنجی؛ حداکثر فشار  PSI100

Aquastat /کنترل دمای آب داغ:
Aquastats  یا کنترل آب گرم برای محدود کردن یا تنظیم دمای مایعات. استفاده می شود در نصب و راه اندازی گرم آب گرم. می تواند به عنوان یک محدودیت بالا، کنترل کننده دایره ای کم یا ترکیبی از برنامه های کمترین محدود کننده استفاده شود. مجهز به گیربکس،امکان نصب با اتصال بندی(مثل اتصال با رشته)، غوطه وری و اتصال با یک گیره فراهم است.

لوازم جانبی پمپ­های چاه اتوماتیک پمپ

در اینجا شما می توانید انواع لوازم جانبی نصب برای پمپ خوب خود را پیدا کنید. این لوازم جانبی شامل دریچه های فشار، جوراب، شیب دار، پوشش های خوب، LDPE، کوپلینگ Beulco، جعبه های خوب پمپ، کابل ها، اتصالات ضد آب و جعبه خازن هستند.

جعبه پمپ چاه
جعبه نصب بسیار سنگین و با درب پلاستیکی قابل قفل برای نصب پمپ چاه

اتصال برنجی PN 16   پمپ چاه
این اتصالات مقاوم در برابر ضربه و کشش برای انتقال فشار بالا (آب آشامیدنی) مناسب است.  این اتصالات میتواند با لوله های PE (LDPE،MDPE  و HDPE) ترکیب شود. مهم است که از پوشش تکیه گاه مناسب استفاده کنید. برای انتخاب پوشش تکیه گاه مناسب، باید ضخامت دیواره (SDR) لوله را در نظر بگیرید. این لینک ها از برنج ساخته شده است و می توان آنها را با تبدیل مهره های متحرک جدا نمود.

لوله قائم(رایزر) و متصدی جوشکاری 
هنگام ایجاد اتصال در قسمت بالای رادیاتور، برای عملکرد کارآمد رادیاتور باید از لوله قائم(رایزر) استفاده شود. برای سیستم های لوله کشی گاز و حرارت متصدی جوش کاری باید به کار گرفته شوند.

 پوشش چاه
پوشش چاه باید ضد گرد و غبار و ضد آب باشد .

اتصالات ضد آب اتوماتیک پمپ

تمام اتصالات باید ضد آب باشند: برای نمونه لولاها از رزین و کانکتورهای کابل ضد آب و گرما

کابل برق لاستیکی زیر آب
کابل انعطاف پذیر نئوپرن H07 RN-F RMcL برای اتصال وسایل الکتریکی پرتابل ، پمپ ها، ماشین آلات، موتورها، ابزارها و دیگر تجهیزات چه در فضای باز و چه برای کاربردهای زیر آب مناسب است.

کابین خازن
کابین خازن جعبه ای است که حاوی یک خازن است. خازن یک وسیله ی الکتریکی است که بار الکتریکی و انرژی الکتریکی را ذخیره می کند.

لوازم جانبی پمپ شناور
انواع لوازم جانبی نصب برای پمپ گریز از مرکز شناور عبارتند از: شناورهای مکانیکی، سوئیچ شناور، سوئیچ های خلاء، اتصالات ضد آب، پانل های کنترل، پمپ ها، سوپاپ های کنترل توپ، سوئیچ های سطح الکترونیکی.

سوئیچ های الکترونیکی سطح
سوئیچ الکترونیکی سطح با جریان (تخلیه) و تزریق اتوماتیک آب، همان سطح آب را حفظ خواهد کرد.

سوئیچ شناور 
سوئیچ های سطح که بسته به طول بدون نگهدارنده(قفل کننده) روشن یا خاموش می شوند.

دو شاخه های اتصال کلید ضد آب

دو شاخه های کلید اتصال باید ضد آب باشند . اتوماتیک پمپ

در اینجا شما طیفی از دوشاخه های اتصال کلید ضد اب را مشاهده می کنید. اتوماتیک پمپ

دریچه های کنترل توپ
سوپاپ توپ دستگاهی است که در آن مایع می تواند در یک جهت عبور کند. در جهت مخالف، وسیله متوقف میشود. این ویژگی را می توان با سازه های مختلفی مانند فلپ ها، لاستیک (رزین)، مخروط ، چنگال و غیره به دست آورد.

تکیه گاه پمپ

با تکیه گاه پمپ، پمپ را می توان به صورت پایدار و بدون سر و صدا نصب کرد. اتوماتیک پمپ

کابین کنترل پمپ های شناور
کابین کنترل پمپ شناور به طور مطلوب پمپ و همچنین نرم افزار را در برابر تمام گسل های احتمالی در طول عملیات ایمن می کند. هنگام انتخاب پمپ دوگانه و سیستم کنترل کابین، یک اطمینان وجود دارد که در صورت شکست، حداقل یک پمپ به کار خود ادامه خواهد داد و پمپ دیگر سیگنال خطا ارسال میکند. اتوماتیک پمپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *