مقایسه پمپ آب کارواش برقی و گازی

مقایسه پمپ آب کارواش برقی و گازیReviewed by خدمات بازرگانی رحیمی نژاد on Nov 19Rating: 5.0مقایسه پمپ آب کارواش برقی و گازی وزن، اندازه، میزان ولتاژ و قدرت موتور در مدل های مختلف این محصول (پمپ آب کارواش خانگی) به طور متنوع و با توجه به سلیقه و نوع کاربرد آن توسط مشتری متفاوت است.

مزیت پمپ آب کارواش برقی نسبت به پمپ آب کارواش گازی، این است که مقرون به صرفه تر است و سروصدای کمتری هم دارد. همچنین پمپ آب کارواش برقی چون دود تولید نمی کند، برای استفاده در داخل ساختمان (خانه، دفتر، اداره و …) بسیار مناسب است. حال آنکه پمپ آب کارواش گازی دود فراوانی تولید می کند و برای استفاده در محوطه های بیرونی و مصارف سنگین تر مفیدتر است. مزیت دیگر پمپ آب کارواش خانگی وزن کم و سبکی این پمپ آب است که استفاده از آن را آسان می کند. تنها عاملی که استفاده از پمپ آب برقی را محدود می کند این است که چون با نیروی برق کار می کند، حتما باید به پریز برق متصل باشد. از لحاظ ابعاد هم پمپ آب کارواش برقی جای کمتری نسبت به پمپ آب کارواش گازی می گیرد.

وزن، اندازه، میزان ولتاژ و قدرت موتور در مدل های مختلف این محصول (پمپ آب کارواش خانگی) به طور متنوع و با توجه به سلیقه و نوع کاربرد آن توسط مشتری متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *