نصب چند ورودی یا خروجی برروی مخازن پلی اتیلن

نصب چند ورودی یا خروجی برروی مخازن پلی اتیلنReviewed by خدمات بازرگانی رحیمی نژاد on Dec 31Rating: 5.0نصب چند ورودی یا خروجی برروی مخازن پلی اتیلنگاهی مصرف کنندگان نیاز دارند که دویا چندورودی یا خروجی برروی مخازن پلی اتیلن نصب کنند.. این مساله برای ورودی مخزن بدون مشکل امکانپذیر است و تنها محدودیت ما مساحت استانداردی است که روی قالب مخزن برای ورودی پیش بینی شده است.

گاهی مصرف کنندگان نیاز دارند که دویا چندورودی یا خروجی برروی مخازن پلی اتیلن نصب کنند.. این مساله برای ورودی مخزن بدون مشکل امکانپذیر است و تنها محدودیت ما مساحت استانداردی است که روی قالب مخزن برای ورودی پیش بینی شده است. اما در بحث خروجی توجه فرمایید که بیشترین فشار و تنش مکانیکی وقتی مخزن پر از آب شد روی دیواره های جانبی نزدیک به کف مخزن است به همین خاطر سوارخکاری های نزدیک به هم می تواند موجب سست شدن دیواره مخزن در آن موضع گردد. به همین علت برای کنترل فشار و استرس در این ناحیه ، محل نصب اتصالات با ضخامت و استحکام بیشتری طراحی شده است. و در هر مخزن محل اتصالات در تعداد و جهت های مختلفی تعبیه شده است.

نکته ایی که کمتر کسی به آن توجه می کند ولی بسیار تاثیر گذار در افزایش طول عمر مخزن می باشد و باید به آن توجه داشت این است که وزن لوله های متصل به مخزن باید توسط پایه یا بست دیواری مهار شود و این وزن نباید به مخزن فشار وارد کند و به آن تحمیل شود .

اگر چندین اتصال به مخزن نصب شود و یا سایز لوله متصل به مخزن بزرگ باشد الزامی است که وزن لوله یا لوله ها حتما مهار شود. در غیر این صورت تانکر پلاستیکی در محل نصب اتصالات آسیب خواهد دید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *