ویژگیهای متمایز وسایل بازی پلی اتیلن

ویژگیهای متمایز وسایل بازی پلی اتیلنReviewed by خدمات بازرگانی رحیمی نژاد on Nov 3Rating: 5.0ویژگیهای متمایز وسایل بازی پلی اتیلن وسایل بازی پلی اتیلن از جمله وسایلی است که هر خانه بازی و مهد کودک باید داشته باشد، پلی اتیلن همان پلاستیک فشرده است با این تفاوت که در برابر شرایط جوی مختلف مقاومت بالایی دارد و بدون نگرانی می‌توانید در فضای باز هم از وسایل بازی پلی اتیلن استفاده کنید

همانطور که می‌دانید وسایل بازی پلی اتیلن از جمله وسایلی است که هر خانه بازی و مهد کودک باید داشته باشد، پلی اتیلن همان پلاستیک فشرده است با این تفاوت که در برابر شرایط جوی مختلف مقاومت بالایی دارد و بدون نگرانی می‌توانید در فضای باز هم از وسایل بازی پلی اتیلن استفاده کنید. البته وسایل بازی پلی اتیلن به دو دسته تقسیم می‌شوند.

بعضی مناسب برای فضای باز و پارک هستند و برخی مربوط به وسایل بازی پلی اتیلن مهد کودک و خانه بازی هستند. 

وسایل بازی پلی اتیلن مهد کودک و خانه بازی شامل دسته بندی زیر است:

  • تاب و سرسره پلی اتیلن
  • استخر توپ کودک
  • تونل بازی کودک
  • دیوار صخره نوردی
  • کلبه کودک پلاستیکی
  • الاکلنگ پلاستیکی
  • میز و صندلی پلاستیکی کودک

تاب و سرسره پلی اتیلن

دوران ما تاب و سرسره‌هایی که تو پارک و مهد کودک ها بود، فلزی بودن. یادتان هست تو گرمای تابستون چقدر داغ می‌شدن و تو سرمای زمستون چقدر یخ؟! ولی روی ما کم نمی‌شد، ما بچه‌های روزهای سخت بودیم و توی هر شرایطی به بازی خودمان ادامه می‌دادیم!

الان دیگه وضع فرق کرده، تاب و سرسره پلی اتیلن به کمک بچه‌ها اومده تا دیگر مثل ما برای بازی کردن اذیت نشوند، البته از حق نگذریم پیشرفت علم یک جور هایی به همه‌ی ما کمک کرده و زندگی را برای همه‌ٔ ما راحت کرده.

تاب و سرسره پلی اتیلن کودک دو ویژگی خیلی مهم دارد:

این ویژگی‌ها علاوه بر این که لذت تاب و سرسره بازی را برای بچه‌ها بیشتر کرده، کار نظافت را هم برای ما آسان کرده تا بچه‌ها کمتر به بیماری دچار شوند.

  1. وزن کم و قابلیت حمل و نقل آسان
  2. سطح یک دست با قابلیت شست و شوی آسان

استخر توپ کودک

پریدن در استخر توپ یا سر خوردن از سرسره به داخل استخر توپ کودک، یکی از هیجان انگیز ترین تجربه‌های کودکان است، جنس این وسیله بازی هم از پلی اتیلن یا همان پلاستیک فشرده هست و از دوام بالایی بر خوردار استوند.

الاکلنگ پلاستیکی کودک

الاکلنگ یک بازی دو نفره است ولی محصولاتی هم شبیه الاکلنگ به نام راکر کودک تولید شده که کودکان می‌توانند به تنهایی با آن بازی کنند و حس الاکلنگ بازی دو نفره را تجربه نمایند.

میز و صندلی پلاستیکی کودک

همیشه یکی از ضروریات وسایل خانه بازی و مهد کودک، که پیشنهاد می‌شود حتما تهیه کنید، میز و صندلی پلاستیکی کودک است. چون بچه‌ها خسته می‌شوند یا می‌خواهند بازی‌های نشستنی بکنند مثل خمیر بازی، نقاشی و … پس وجود میز و صندلی ضروری است و باعث می‌شود بچه‌ها مدت زمان بیشتری را در خانه بازی شما سپری کنند. (البته اصطلاحاً پلاستیک گفته می‌شود در واقع میز و صندلی پلی اتیلنی هستند.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *