ویژگی های مخازن آب پلی اتیلن

ویژگی های مخازن آب پلی اتیلنReviewed by دیدبان on May 24Rating: 5.0ویژگی های مخازن آب پلی اتیلن مخازن آب پلی اتیلن در انواع مختلف یک لایه ، 2 لایه ، 3 لایه و 4 لایه طراحی و تولید می شوند . مخازن آب پلی اتیلن در انواع عمودی و افقی وزیر پله و … طراحی و تولید می شوند. دیواره های منبع آب پلی اتیلن به اسانی با گرد بر نجاری قابل سوراخ کردن برای لوله کشی و نصب اتصالات می باشندویژگی های مخازن آب پلی اتیلن مخازن آب پلی اتیلن در انواع مختلف یک لایه ، 2 لایه ، 3 لایه و 4 لایه طراحی و تولید می شوند . مخازن آب پلی اتیلن در انواع عمودی و افقی وزیر پله و … طراحی و تولید می شوند. دیواره های منبع آب پلی اتیلن به اسانی با گرد بر نجاری قابل سوراخ کردن برای لوله کشی و نصب اتصالات می باشند

ویژگی های مخازن آب پلی اتیلن 

مخازن آب پلی اتیلن در انواع مختلف یک لایه ، ۲ لایه ، ۳ لایه و ۴ لایه طراحی و تولید می شوند .
مخازن آب پلی اتیلن  در انواع عمودی و افقی وزیر پله و … طراحی و تولید می شوند.
دیواره های منبع آب پلی اتیلن به اسانی با گرد بر نجاری قابل سوراخ کردن برای لوله کشی و نصب اتصالات می باشند. اتصالات مخزن پلی اتیلن را میتوان به وسیله جوش کاری به بدنه مخزن متصل کرد. به شکلی که بعد از جوشکاری تبدیل به جزئی از بدنه مخزن پلی اتیلن آب می شود.
از مخازن آب پلی اتیلن به علت استفاده از مواد اولیه و رنگهای مخصوص مواد غذای Food Grade قابلیت استفاده در همه ی صنایع غذایی نیز دارا می باشند.
یک یا دو لایه ضد اشعه در منبع آب پلی اتیلن تعبیه شده است که از نفوذ اشعه نور خورشید به درون منبع جلوگیری می نماید.
برای بالا بردن مقاومت تانکر اب پلی اتیلن شیار های برامده و فرو رفته در روی بدنه تانکراب ایجاد شده است.
تانکر پلی اتیلن اب به علت نگهداری آب آشامیدنی بهداشتی برای مدت طولانی بدون تغییر رنگ و مزه و بو بهترین گزینه برای خرید مخزن آب پلی اتیلن می باشد.
از بهترین مشخصه های تانکر آب پلی اتیلن  می توان به مقاوم بودن در برابر جلبک و رشد قارچ و ضد نور بودن و همین طور کاملا بهداشتی بودن آنها را نام برد.

مخزن پلی اتیلن فوم دار چیست؟

مخزن پلی اتیلن فوم دار به عنوان نسل جدید تانکر ذخیره آب آشامیدنی بهداشتی تولید می شوند. طرح ظاهری این نوع تانکر پلی اتیلن شبیه بقیه مخازن پلی اتیلن بوده ولی در بین جدارهای بدنه تانکر یک لایه فوم پلی اتیلن قرار گرفته است که باعث عایق شدن بدنه منبع نسبت به محیط اطراف می شود.جداره خارجی تانکر اب به رنگ سفید و جداره دوم آن به رنگ سیاه (برای جلوگیری از ورود اشعه خورشید به داخل مخزن و ضد تکثیر جلبک می باشد) و جداره سوم یک لایه فوم از جنس پلی اتیلن می باشد که موجب عایق شدن بدنه مخزن از سرد یا گرم شدن آب داخل می شود (در فصول سرد اب داخل منبع یخ نمی زند و در فصل گرما اب داخل منبع داغ نمی شود) و جداره چهارم یک لایه برای صیقلی و صاف شدن سطح داخلی مخزن اب می باشد که معمولا سفید می باشد

ویژگی های مخازن فوم دار

الف – از سه یا چهار لایه تشکیل شده است
ب – در تمام سایزهای افقی و عمودی تولید می شوند.
ج – ماندگاری آب مصرفی برای مدت زمان طولانی بدون تغییر بو، مزه و رنگ….
د – جلوگیری از نفوذ اشعه نور خورشید(یووی) به داخل مخزن اب به وسیله لایه ضد ماوراء بنفش
ر – لایه فوم باعث استحکام ومقاومت بیشتر بدنه مخازن اب و ثابت ماندن درجه حرارت آب داخل مخازن می شود

لایه کلروفیل چیست ؟

لایه کلروفیل که در مخازن پلی اتیلن استفاده می شود موجب تازه ماندن آب به مدت طولانی درون مخزن می شود و باعث جلوگیری از نفوذ اشعه ی نور خورشید به داخل منبع به صورت ۱۰۰% توسط لایه کروفیل می شود.

ویژگی های منبع اب پلی اتیلن با لایه کلروفیل

الف – مخازن دارای کلروفیل از چهار یا سه لایه تشکیل شده است
ب – در تمام سایزهای افقی و عمودی تولید می شوند.
ج – توسط لایه کروفیل باعث جلوگیری از نفوذاشعه ی نور خورشید به داخل منبع به شکل صد در صد می باشد.
د – افزایش ضخامت منبع و بالابردن مقاومت در مقابل ضربه .
ر – لایه کلروفیل باعث تازه ماندن آب داخل تانکر می شود
در مخازن چهار لایه به علت استفاده از ۴ لایه در تولید دارای ضخامت و مقاومت زیادی می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *