پمپ آب شناور گراندفوس

پمپ آب شناور گراندفوسReviewed by Wordmsd on Feb 25Rating:

پمپ های شناور آب گراندفوس به طور گسترده در سطح جهانی به عملکرد خوب، بهره وری بالای انرژی و طول عمر بالا شهرت دارند. پمپ شناور آب گراندفوس به عنوان اولین پمپ شناور آب استنلس استیل در سال 1967 ساخته شد و تا به امروز به عنوان سنگ محکی در بازار پمپ آب جای خود را حفظ کرده است.

هر جا که نیاز به پمپ آب باشد، پمپ آب شناور گراندفوس، ابزار و لوازم متعددی را در اختیار شما قرار میدهد. برخی از موارد استفاده پمپ شناور آب در زمینه های زیر میباشد:

ذخیره ی آب

معادن

فواره ها

پرورش ماهی

چشمه های آب گرم

اسمز معکوس

بهره برداری آب های زیرزمینی

سواحل

و بسیاری موارد دیگر

رنج کاملی از پمپ شناور آب گراندفوس موجود است که تمام لوازم و ابزار مورد نیاز را با بالاترین بهره وری و اطمینان، با توجه به جریان آب دلخواه شما در اختیارتان میگذارد:

متغیرها: 4، 6، 8، 10 و 12

گنجایش: تا 470 متر مربع در ساعت

ارتفاع: تا 810 متر

رنج موتور: تا 250 کیلووات

مزایای پمپ آب شناور گراندفوس SP

بهره وری بالای انرژی، عملکرد مطمئن و طول عمر زیاد پمپ، از ویژگی های پمپ شناور آب گراندفوس می باشد. با گذشت سالیان، با حفظ جایگاه خود پمپ شناور گراندفوس همچنان پیشتاز است. صدها نمونه از داستان های مشتریان وجود دارد که می گویند پس از گذشت سالها از نصب پمپ شناور، هنوز پمپ ها به خوبی کار می کنند و مشتریان مجبور به تعویض آن نشده اند.

پمپ شناور آب گراندفوس، تمام استنلس استیل است تا از مقاومت پمپ در برابر خوردگی و همچنین طول عمر پمپ حتی در سخت ترین محیط ها، اطمینان کامل حاصل شود.

سه درجه از پمپ های شناور آب استنلس استیل گراندفوس وجود دارد:

EN 1.4301/AISI 304 برای آب آشامیدنی

EN 1.4401/AISI 316 برای آب های نسبتا غلیظ

EN 1.4539/AISI 904L برای آب های شور مانند آب دریا

موتورهای مخصوص برای پمپ آب شناور گراندفوس SP

موتورهای MS و MMS اختصاصا برای پمپ شناور آب گراندفوس طراحی شده اند; تا برای کارکردهای پمپ شناورآب گراندفوس بهترین گزینه باشد. به منظور حصول اطمینان از طول عمر محصول، موتور تمام استنلس استیل در سه مدل وجود دارد:

EN 1.4301/AISI 304 برای اب آشامدنی (مدل MS و MMS)

EN 1.4401/AISI 316 برای مایعات نسبتا غلیظ (مدل MMS)

EN 1.4539/AISI 904L برای آب های شور مانند آب دریا (EN-JL 1040)

این موتورها با ارائه ی بهترین بهره وری کلاس انرژی، از هزینه های مورد نیاز برای بازگشت سرمایه به میزان قابل توجهی می کاهد. طراحی یاتاقان هیدرودینامیک نیز به گونه ای است که به طول عمر محصول می افزاید.

یاتاقان های ضد ماسه در پمپ آب شناور گراندفوس

یاتاقان های ضد ماسه، دوام عملکرد و طول سرویس دهی پمپ شناور آب را تضمین می کنند. یاتاقان های ضد ماسه بر روی تمام پمپ آب های شناور سایز متوسط (SP9, SP11, SP14)   کار می کنند و می توانند بنا به تقاضای مشتری بر روی مدل های دیگر پمپ نیز کار گذاشته شوند.

سفارشی سازی آسان پمپ آب شناور گراندفوس

طراحی و ساخت کوچک پمپ شناور آب، سفارشی سازی آن را آسان کرده است. لوازم ویژه به خوبی با هم کار می کنند و اگر ساخت استاندارد به اندازه ی کافی خاص نباشد، بنا بر درخواست مشتری راه حل ارائه خواهد شد.

کنترل کیفیت فوق العاده  پمپ آب شناور گراندفوس

پمپ های شناور بارها در طی مراحل ساخت به دقت بررسی و کنترل کیفیت می شوند. تمام پمپ های آب با دقیق ترین و سخت ترین استانداردها قبل از اینکه از کارخانه بیرون بیایند، تست می شوند. بر حسب تقاضا، پمپ شناور شما را می توان تحت خت ترین تست ها قرار داد تا عملکرد پمپ برطبق منحنی های عملکرد تعریف شده تضمین شود.

هزینه های چرخه طول عمر پمپ آب شناور گراندفوس

وقتی صحبت از هزینه های چرخه ی عمر پمپ آب باشد، پمپ شناورآب گراندفوس  یکی از محبوب ترین پمپ  آب های شناور بازار میباشد.

درخواست صرفه جویی در انرژی با استفاده از پمپ آب شناور گراندفوس

با توجه به هزینه های بالا رونده ی انرژی، تصمیم صحیح این است که نگاه به فرصت های صرفه جویی در سیستم ذخیره  آب داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *