کاربرد لوله پلی اتیلن در معدن

کاربرد لوله پلی اتیلن در معدنReviewed by مهرناز حسینی on Jul 20Rating: 5.0کاربرد لوله پلی اتیلن در معدنلوله و اتصالات پلی اتیلن در خطوط دوغاب، گودال و آبگیری معدن، حمل و نقل و آب , شستشوی ذغال سنگ و مواد شیمیایی در عملیات معدن استفاده می‌شود. لوله و اتصالات پلی اتیلن پارس اتیلن کیش در سخت‌ترین شرایط عملیاتی معادن سراسر ایران و منطقه کارایی خود را به اثبات رسانده است

کاربرد لوله پلی اتیلن در معدن

لوله و اتصالات پلی اتیلن در خطوط دوغاب، گودال و آبگیری معدن، حمل و نقل و آب , شستشوی ذغال سنگ و مواد شیمیایی در عملیات معدن استفاده می‌شود. لوله و اتصالات پلی اتیلن پارس اتیلن کیش در سخت‌ترین شرایط عملیاتی معادن سراسر ایران و منطقه کارایی خود را به اثبات رسانده است و کاربردهای معدنی و صنعتی برای لوله و اتصالات پلی اتیلن پارس اتیلن کیش تقریبا بی حد و حصر است و می‌توان جهت انتقال طیف وسیعی از سیالات و مواد شیمیایی از آنها استفاده کرد.

کاربرد لوله پلی اتیلن در فرودگاه

مسیرکابلهای برق و تلفن و سیستم‌های ارتباطی ,تاسیسات و سیستم انتقال آب, مدیریت, انتقال و جمع‌آوری فاضلاب و آب باران از جمله زیر ساخت‌هایی است اجرای آنها با روش‌های سنتی زمانبر و پرهزینه می‌باشد. لوله‌های تک جداره و لوله‌های دوجداره کاروگیت پلی اتیلن‌, اتصالات پلی اتیلن و انواع منهول‌های پلی اتیلن پارس اتیلن کیش راهکاری مدرن, بادوام, کم هزینه و مقاوم می‌باشند.

کاربرد لوله پلی اتیلن در راه‌آهن و قطار شهری

لوله‌های پلی اتیلن (HDPE Pipe) جایگاه خود را در صنعت راه‌آهن بدست آورده‌اند و دامنه‌ی کاربرد انواع لوله‌های پلی اتیلن به سرعت در حال افزایش می‌باشد. هر چند مزایای بالا تمام مزایای لوله‌های پلی اتیلن نمی‌باشد و عایق بودن لوله‌های پلی اتیلن در برابر جریان‌های ولگرد الکتریسته نیز از دیگر مزایای این لوله‌های می‌باشد که این لوله‌ها را به انتخابی ایده‌آل جهتپروژه‌های قطارهای برقی بدل کرده است .

کاربرد‌ لوله پلی اتیلن در محل‌های دفن زباله

امروزه محل‌های دفن بهداشتی زباله نیاز به مواد و مصالحی با عملکرد ثابت و بلند مدت دارند . پارس اتیلن کیش مجموعه کامل محصولاتی از انواع لوله‌های پلی اتیلن ( لوله تک‌جداره, لوله دوجداره , لوله زهکش , لوله‌های شیار‌دار) جهت استفاده در مناطق دفن زباله‌های بهداشتیتولید و ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *